Potrzebujesz więcej informacji?
Umów się na rozmowę telefoniczną

Jeżeli chcesz mieć większą wiedzę o Ultima Ratio pod kątem obniżenia kosztów i usprawnienia procesu dochodzenia należności w Twojej firmie, umów się na 30 - minutową konsultację telefoniczną z jednym ze współzałożycieli Ultima Ratio.

Podczas rozmowy:

O Ultima Ratio regularnie pisze Puls Biznesu, DGP, Gazeta Wyborcza i Rzeczpospolita. Elektroniczny arbitraż intensywnie rozwija się na całym świecie, a Ministerstwo Sprawiedliwości przyłączyło Ultima Ratio do Węzła Krajowego dzięki czemu strony i pełnomocnicy mogą potwierdzać swoją tożsamość za pomocą Profilu Zaufanego.

Zostaw swoje dane i wskaż dogodną dla Ciebie porę i formę kontaktu.

Administratorem danych, które zostaną wpisane w powyższym polu jest Causa Finita S.A. z siedzibą w Rzeszowie (Administrator). Uzupełnienie powyższego pola oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie ze strony Administratora kontaktu telefonicznego w celu udzielenia bezpłatnej konsultacji telefonicznej dotyczącej „Ultima Ratio” Pierwszego Elektronicznego Sądu Polubownego przy Stowarzyszeniu Notariuszy Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie („Ultima Ratio”), a także wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, poprzez przesyłanie informacji dotyczących „Ultima Ratio” na podany adres e-mail. Odbiorcą podanych przez Państwa danych osobowych są współzałożyciele „Ultima Ratio” oraz spółka Causa Finita S.A. Dane są przetwarzane w celu odpowiedzi zwrotnej na otrzymane zapytanie e-mailowe zawierające prośbę o kontakt telefoniczny, w celu archiwizacji korespondencji przychodzącej i wychodzącej na wypadek potrzeby wykazania jej przebiegu, co jest prawnie uzasadnionym interesem „Ultima Ratio”, a także w celach marketingowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do nawiązania kontaktu telefonicznego. Macie Państwo prawo m.in. do żądania dostępu do danych, sprostowania, ich usunięcia w każdym czasie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

PS. W Ultima Ratio postępowania toczą się niezwykle szybko. Regulaminowy czas trwania spraw to 3 tygodnie choć praktyka pokazuje, że wyroki zapadają z reguły już po 11 dniach.