Nudne wypełnianie formularzy pozwów doprowadza Cię do depresji? Możesz odetchnąć. Nadciąga automat Wizlink

Nudne wypełnianie formularzy pozwów doprowadza Cię do depresji? Możesz odetchnąć. Nadciąga automat Wizlink

Ponieważ w Ultima Ratio pozwy składa się za pośrednictwem formularzy, powód, który ma wielu kontrahentów, może mieć z tym sporo pracy. Z pomocą przychodzi WizLink. Specjaliści z tej firmy przygotowali specjalnie dla klientów Ultima Ratio rozwiązanie informatyczne, dzięki któremu składanie pozwów w Ultima Ratio w sprawach masowych może odbywać się prawie zupełnie automatycznie.


 

Rozwiązanie to polega na tym, że specjalnie przygotowany i skonfigurowany automat Wizlink sam pobiera z zewnętrznych środowisk (bazy danych, arkusze kalkulacyjne, etc.) dane do uzupełniania formularzy i przygotowuje masowo projekty pozwów.

Jak to działa? Sami zobaczcie:

 

 

Wszystko, co dzieje się na tym filmie, odbywa się automatycznie, narzędzie Wizlink samo importuje potrzebne dane i wprowadza je do naszych formularzy! 

Automat Wizlink to idealne rozwiązanie dla firm produkcyjnych, hurtowni, banków, firm ubezpieczeniowych oraz firm windykacyjnych, słowem: wszystkich, którzy muszą składać w Ultima Ratio wiele powtarzalnych pozwów w podobnych sprawach.

Naszym partnerom z Wizlink dziękujemy za przygotowanie scenariuszy i oprogramowanie automatu!

Wizlink służy pomocą przy konfiguracji automatów do uzupełniania pozwów. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z ich zespołem poprzez e-mail: contact@wizlink.eu.